DIZAJNOVÉ GARNÍŽE INTERSTIL W - CENNÍKY

 
 
 


 

 

 

 

 
 
 
 

Garniže a koľajničky

Garnížové tyče

sú asi najznámejším nosným systémom pre záclony a závesy. Majú rôzny priemer, môžu byť 12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm a 35 mm a sú vyrobené z hliníka alebo ocele s rôznou povrchovou úpravou. Niektoré majú drážku a tým pripomínajú koľajničku, textília sa na ne vešia pomocou bežcov, alebo sú bez drážky a textília sa potom vešia pomocou krúžkov s háčikmi. Sú buď klasického alebo moderného vzhľadu s rôznymi druhmi koncoviek a konzol. Garnížové tyče sú určené väčšinou pre montáž do steny. V modernom prevedení je možná aj montáž na strop.

TYČOVÉ GARNÍŽE

Garníže s blendou

sú vyrábené na mieru so zafrézovanou koľajnicou. Povrchová úprava blendy môže byť rôzna, masív alebo dýha upravené morením alebo lakovaním, prípadne so štruktúrovanou povrchovou úpravou.Ak sú inštalované v priestore (nie od steny po stenu), vyrábajú sa nielen s prednou ale aj s bočnými blendami. Výška blendy sa pohybuje od 6 do 12 cm, v prípade záujmu je možné vyrobiť aj vyššiu blendu.

Hliníkové koľajničky

môžeme dnes inštalovať bez toho, aby nás rušilo montážne príslušenstvo, ktorým sú upevnené k stropu.Montážne príslušenstvo je rafinovane ukryté v drážke v hornej časti profilu. Všetky koľajničky sú vyrábané na určitú záťaž textilného materiálu. Niektoré sú určené len pre ľahké záclony, iné zvládnu zaťaž black-outového závesu, ale sú aj univerzálne koľajničky pre záclony a ľahšie závesy. Ich veľkou výhodou je, že sa dajú ohýbať a vyrobiť aj pre atypické priestory, presklené rohy a zaoblené miestnosti. Ich maximálna dĺžka je 6 m a sú určené pre stropnú montáž. Sú vhodné nielen do bytov a rodinných domov, ale aj do obchodných a rôznych spoločenských priestorov, hotelov a zdravotníckch zariadení. Niektoré typy hliníkových profilov umožňujú prevedenie so šnúrkovým ovládaním a motorizáciu.

KOĽAJNIČKY NA ZÁCLONY

Vešanie a zvesovanie záclona a závesov je v prípade použitia koľajničiek alebo garniž s dražkou jednoduché. Textíliu vyvlečieme spolu so všetkymi bežcami cez otvor vyseknutý na jednom alebo na obidvoch stranách koľajnice. Po opratí textíliu nemusíme navliekať cez otvor, ale ľahko ju naklikáme na ľubovoľnom mieste koľajnice.

klik bežce

Všetky závesné systémy, teda rozne štýly garníž a koľajničiek slúžia nielen na ich zavesenie, ale spoluvytvárajú celkový estetický dojem z textilných dekorácií.

 

SPÁJAME KRÁSU S FUNKČNOSŤOU

 
 

DIZAJNOVÉ GARNÍŽE INTERSTIL W - CENNÍKY

dizajnové garniže Interstil, d-interior, Bratislava dizajnové garníže Interstil, d-interior, Bratislava dizajnové garníže Interstil, d-interior, Bratislava
dizajnové garniže Interstil, d-interior, Bratislava Dizajnové garniže Interstil, d-interior, Bratislava dizajnové garniže Interstil, d-interior, Bratislava dizajnové garniže Interstil, d-interior, Bratislava