Drevené žalúzie a rolety

 
 
 


 

 

 

 

 
 
 
 

DREVENÉ ŽALÚZIE A ROLETY

DREVENÉ ŽALÚZIE

svojim luxusným a vysoko dekoratívnym vzhľadom sú vhodné do súkromných ale aj reprezentačných komerčných priestorov. Práve pre ich jedinečný vzhľad je potrebné venovať pozornosť výberu vhodného miesta pre ich inštaláciu. Súčasne je treba mať na zreteli, že ide o prírodný materiál, ktorý reaguje na vonkajšie vplyvy - vlhkosť, zvýšenú teplotu prostredia, prípadne jej kolísanie alebo pôsobenie slnečného žiarenia.

LAMELY A ICH FAREBNÉ PREVEDENIE

Lamely sú vyrábané z kvalitného dreva - africkej vŕby ABACHI. Našim klientom môžeme ponúknuť viac ako 100 druhov lamiel rôznych farebných a povrchových úprav.

Voľbou povrchovej úpravy môže byť jednak zachovaná prirodzená štruktúra dreva, jednak je možné lamely drevených žalúzií lakovať do rôznych farebných odtieňov podľa vzorkovníka RAL, prípadne obaliť kožou. Lakované sú všetky viditeľné komponenty, vrátane bokov lamiel.

 

Lamely pre horizontálne drevené žalúzie ponúkame v šírkach 25, 35, 50 a 70 mm. Lamely sú pospájané rebríčkom alebo páskou, ktorá je vždy zladená s farbou žalúzií.

Lamely pre vertikálne drevené žalúzie sú v šírke  89 mm.

DREVENÉ ŽALÚZIE S REBRÍČKOM

DREVENÉ ŽALÚZIE S REBRÍČKOM

DREVENÉ ŽALÚZIE S PÁSKOU

DREVENÉ ŽALÚZIE S PÁSKOU

Drevené žalúzie je možné ovládať manuálne alebo motoricky. Pre žalúzie väčších rozmerov doporučujeme motorické ovládanie.

DREVENÉ ROLETY

sú vyrábané z drevenej tkaniny v dvoch typových prevedeniach, ako ROLL-UP a RÍMSKE ROLETY.

ROLL-UP

DREVENÉ ROLETY DREVENÉ ROLETY

RÍMSKE ROLETY

Drevené rolety je možné ovládať len manuálne  pomocou šnúrok.

SPÔSOB MONTÁŽE 

Drevené žalúzie a rolety sú určené pre montáž na stenu alebo na strop. Výška paketu, ktorý vytvoria pri vytiahnutí a rozmer nosného profilu neumožňuje ich inštalovať na krídlo okna alebo do zasklievacej lišty.

 

SPÁJAME KRÁSU SFUNKČNOSŤOU

 

PODOBNÉ PRODUKTY

INTERIEROVÉ HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

 

 

 
 

OVLÁDANIE DREVENÝCH ŽALÚZIÍ

Drevené žalúzie a rolety môžeme ovládať manuálne, pomocou polohovacích a naklápacích šnúr, alebo diaľovým a pevným vypínačom na elektrický pohon.

 

 

MAXIMÁLNE ROZMERY A PAKET DREVENÝCH ŽALÚZIÍ

MAXIMÁLNE ROZMERY HORIZONTÁLNYCH DREVENÝCH ŽALÚZIÍ šírka 360 cm x výška 350 cm
MAXIMÁLNE ROZMERY VERTIKÁLNYCH DREVENÝCH ŽALÚZIÍ šírka 350 cm x výška 300 cm
MAXIMÁLNE ROZMERY DREVENÝCH ROLIET šírka 240 cm x výška 260 cm