Rolety Plissé a duette

 
 
 


 

 

 

 

 
 
 
 

Plissé a duette

Plissé a duete, alebo inak aj plisované rolety a dvojito plisované rolety, sú dizajnovou tieniacou technikou a originálnou dekoráciou okien. Ich textília môže byť úplne priehľadná ako záclona a vtedy je ich vhodné kombinovať so závesom alebo nepriehľadná ako záves a vtedy ich kombinujeme so záclonou. Ak uprednostňujete jednoduchý minimalistický štýl, stačí si vybrať polopriehľadnú textíliu, ktorá prepustí svetlo a zároveň bráni zvedavým pohľadom. Ďalšou možnosťou je použiť v jednej súprave obidva druhy textílií, priehľadnú pre deň a nepriehľadnú pre noc.

Rozdiel medzi plisé a duette je v samotnej textílii, mechanika pre obidva typy roliet je identická.

Textília pre plissé

ROLETY PLISSÉ

Textília pre duette

ROLETY DUETTE

Ponúknuť vám môžeme z viac ako 500 druhov textílií rôznych farieb,vzorov a svetelnej priepustnosti. Všetky textílie sú laboratórne testované a sú zdravotne nezávadné, sú impregnované voči prachu a majú antistatickú úpravu, preto sú vhodné aj pre alergikov. Niektoré typy textílií sú určené do vlhkého prostredia, preto ich môžeme umiestniť do kúpeľní a kuchýň.

Ovládanie plissé a duette

Ovládanie plisovaných a dvojito plisovaných roliet závisí od ich typového prevedenia. Pre menšie okná a dvere je vhodné ovládanie pomocou jedného alebo dvoch madielok.  Väčším oknám vyhovuje ovládanie na retiazku. Pre veľké presklené plochy a stropy zimných záhrad je určené šnúrkové ovládanie. Okrem manuálneho ovládania, rovnako ako pri ostatných druhy tieniacej techniky, je možné aj ovládanie s elektrickým pohonom  24 V.

 

SPÁJAME KRÁSU S FUNKČNOSŤOU

 

 
 

PLISSÉ A DUETTE - PROSPEKTY A VIDEO

DUETTEPROSPEKT MHZ DUETTE

PLISSEEPROSPEKT MHZ PLISSEE PLISSEEPROSPEKT LEHA PLISSEE