Dizajnové rohože

 
 
 


 

 

 

 

 
 
 
 

Dizajnové rohožky

KREATÍVNE, ŠTÝLOVÉ A FUNKČNÉ sú podlahové rohožky od rakúskeho výrobcu KLEEN-TEX GMBH. Či už ide o vstupnú, obývaciu alebo jedálenskú časť interiéru, prípadne detskú izbu, kuchyňu alebo terasu dizajnové rohože dokonale zdôrazňujú váš životný štýl. Dizajnové štúdio Kleen-Tex navrhuje moderné a nadčasové kolekcie v úzkej spolupráci s externými dizajnérskmi štúdiami. Súčasný  trend dizajnu a rozmanitý životný štýl sú išpiráciou pre originálne kolekcie podlahových rohožiek, ktoré dokažu vyhovieť každému vkusu a sú vhodné pre každú miestnosť.

Ponúkame Vam široký výber podlahových rohoži pre vysoký pocit pohodlia. Rôzne vzory a farby - od malých rozmerov až po kobercové rozmery - poskytujú kreatívnu slobodu zdôrazňujúcu váš životný štýl. Sú kombináciou odolného a nadčasového prevedenia vo viac ako 600 variantoch. Kvalitný materiál a sofistikovaný dizajn umožňuje individuálnu atmosféru.

Hoci starostlivosť  Kleen-Tex dizajnové rohože je jednoduchá, vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči odieraniu a protišmykovýcm efektom. Majú vysokú absorbciu nečistôt a sú také ploché, že sa zmestia takmer pod každé dvere. Majú vlastnosi koberca ale sú hyginicky čistiteľné, je možné ich prať v práčke až do 60 stupňov Celzia a sú tiež vhodné na sušenie v sušičke. Sú ideálne pre alergikov a sú vhodne aj pre majiteľov domácich zvierat. Sú tiež vhodné pre podlahové vykurovanie.

 

Kleen-Tex - dnes jeden z popredných výrobcov rohoží - bol založený v roku 1967 v americkom meste LaGrande a uvedenie prvých gumených podlahových rohoží na trh sa uskutočnilo v roku 1970. Desaťročia vytvárané know how s duchom pre inovácie a vášňou ku kvalite robí túto spoločnosť spolahlivým výrobcom a dodávateľom. Dnes má Kleen-Tex tri výrobné závody v Európe - v Rakúsku, Poľsku a vo Veľkej Británii.

 

SPÁJAME KRÁSU S FUNKČNOSŤOU