Markízy

 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

MARKÍZY

Zatiaľ čo v zimnom období sme radi za každý teplý lúč slnka, v lete nastáva opačný problém, ktorý sa snažíme riešiť. Snažíme sa o vytvorenie príjemnej klímy nielen v interiéri domov a bytov ale aj na terasách a balkónoch, kde nám tieň môže umožňovať príjemné posedenie s rodinou a priateľmi.

Markízy sú moderné tieniace systémy, ktoré nás v horúcom lete chránia pred úmornou horúčavou a stávajú sa tiež súčasťou architektúry domov. Spoločnosť d-interior ponúka svojim klientom markízy, ktoré sa vyznačujú moderným dizajnom, chránia ľudí pre škodlivým UV žiarením a sú vhodné nielen pre ľudské obydlia ale aj do reštaurácií, hotelov a ďalších objektov.

Markízy je možné ovládať nielen manuálne – pomocou kľuky alebo motoricky – pomocou diaľkového ovládača. Motorické prevedenie markíz spolu s veternou a slnečnou automatikou zabezpečuje jej automatické otváranie a zatváranie v závislosti od intenzity slnečných lúčov a v prípade silného vetra chráni markízu pred poškodením.

 

TYPY MARKÍZ:

- výsuvné markízy s montážou do steny alebo do stropu

- voľne stojace markízy

- markízy s montážou na bočnú stenu

 

Konštrukcia markíz aj kazeta sú vyrobéné z kvalitného estrudovaného hliníka, textílie z arcrylového vlákna a soltisu a vyznačujú stálofarebnosťou, odolnosťou voči dažďu a stekajúcej vode, úpravou proti pliesniam a UV žiareniu.

 

SPÁJAME KRÁSU S FUNKČNOSŤOU

 
 

TYPY VÝSUVNÝCH MARKÍZ

Našim klientom môžeme ponúknuť z niekoľkých typov markíz, od ekonomických modelov až po markízy, ktoré sa vyznačujú moderným a elegantným dizajnom.

 

KAZETOVÁ VÝSUVNÁ MARKÍZA HAWAI

KAZETOVÁ VÝSUVNÁ MARKÍZA HAWAI je už na prvý pohľad veľmi atraktívna markíza so zaoblenou kazetou. Vyniká moderným dizajnom, prepracovanými detailami, veľmi pevnou konštrukciou s celohliníkovou kazetou, ktorá chráni textíliou markízy pred dažďom a nečistotami. Súčasne je chránený aj celý valec markízy. Konštrukcia je v bielej farbe. Markíza Hawai môže byť ovládaná manuálne, pomocou kľuky alebo motoricky diaľkovým ovládačom alebo automatickým riadením markízy podľa počasia. Maximálne rozmery tejto markízy je šírka 700 cm a výsuv 300 cm. Je určená pre montáž na stenu.
Kazetová markíza, d-interior BratislavaKAZETOVÁ MARKÍZA HAWAI Kazetová markíza, d-interior BratislavaKAZETA MARKÍZY HAWAI