Prosím, nainštalujte si
Adobe Flash Player!
Pre viac informácií kliknite sem.

ZÁVESOVÉ TYČE, KOĽAJNIČKY, GARNIŽE

Súčasťou našej ponuky sú aj závesové tyče, na ktoré sa záclony a závesy upevňujú pomocou háčikov alebo krúžkov. Veľmi obľúbené sú koľajničky, ktoré je možné prípadne kombinovať s garnižami. V našej galérii nájdete výber produktov z nasledovných materiálov:

Mosadz (str. 5 až 11) - závesové tyče z hodnotnej mosadze s rôznymi povrchovými úpravami, v prevedení tón v tóne a Bi-Color, podľa druhu vhodné pre opulentné závesové a záclonové dekorácie, či pre dosiahnutie elegantnej ľahkosti.

Nerezová oceľ (str. 12 až 19) - čisté línie, výnimočnosť v detailoch, rafinované kombinácie ušľachtilej ocele so sklom, žulou, drevom či meďou.

Kované železo (str. 20 až 26) - sila a mágia kovaného železa ako prapôvodného materiálu, s klasickými až archaickými, ale i modernými líniami.

Mosadz a drevo (str. 27 až 31) - jasne žiarivá či matná mosadz v kombinácii s krásnym drevom je návratom k prírode a dodá interiéru úžasnú atmosféru.

Hliník (str. 32 až 38) - High-Tech závesové tyče z excelentne spracovaného hliníka.

Nerez, hliník a drevo (str. 39 až 43) - kombinácie ocele, dreva a hliníka, inšpirujúce spojenia chladných a teplých materiálov.

Koľajničky hliníkové (str. 3, 44) - obľúbené koľajničkové systémy, dodávané vo farbách biela, strieborná, mosadzná a hnedá, možná aj inštalácia s elektrickým pohonom a diaľkovým ovládaním.